• TurkishEnglishGermany

Kayıt ve Ödeme Koşulları

Kemer Müzik Dans Akademi eğitim takvimi T.C. Milli Eğitim Bakanlığı direktifleri ile belirlenmektedir.

Kayıt işlemimiz deneme dersi sonunda yapmış olduğumuz değerlendirme sonucu gerçekleşmektedir.Bu değerlenderme çerçevesinde enstrümanını, ders süresini ve tüm eğitim yılı boyunca geçerli olacak ders günü ve saatini belirliyoruz.Özel durumlarda ders günü ve saati eğitim yılı içerisinde değişkenlik gösterebilmektedir.Öğrenci tarafından gerçekleşen özel durumlarda velinin mutlaka gün veya saat değişikiliğini yazılı bir şekilde iletişim ofisimize iletmesi ve geri dönüşü beklemesi gerekmektedir.

Kemer Müzik Dans Akademi ödemeleri kredi kartı,banka havalesi veya nakit olarak yapılabilmektedir.

Eğitimin başladığı tarihte seçtiğiniz ödeme yöntemine göre aylık,6 aylık veya yıllık ödemelerinizi gerçekleştirmiş olmanız gerekmektedir.

Nakit ödemelerde toplam ödeme tutarından %5 indirim sağlanmaktadır.

Kayıt sonlandırmayı talep eden öğrencilerimiz bu taleplerini yazılı olarak ilettikten sonra programa başlangıç yaptıkları 4. Haftasında sonlanan kayıt ücretlerini kesintisiz geri alabilmektedir.Sene içinde yapılacak ayrılma durumunda %20 kesinti ile ücret iadesi gerçekleşmektedir.

Eğitim Takvimimizde devamsızlığı olan öğrencilerimizle sene içerisinde ücretsiz 3 telafi dersi yapılmaktadır.

Telafi dersi iptal edildiğinde  o telafi dersinin hakkını kaybetmiş olmaktasınız.

Resmi kurumlar tarafından iptal edilen dersler telafi edilmemektedir.

Kayıt sırasında yazılı aksi bir istek bulunmadığı sürece öğrencilerin velileri; ders ve konserler esnasında etkinlikleri kaydetmek için alınan görsel kayıtların hiçbir telif hakkı ödemeden  ve ön uyarıda bulunmadan her türlü tanıtım malzemesi ve kurumun sosyal medyasında yayınlama izni vermiş sayılmaktadır.

06 Ağustos 2020 904 okunma